Hemen Araİletişim

Blog

Latest Industry News

Zaman hepimiz için çok değerli! O yüzden en iyi servis için iletişime geç

Volkswagen-direksiyon-tamiri

Esenyurt Direksiyon Tamiri

Ecrin Direksiyon Revizyon Sistemleri

Esenyurt İstanbul’un büyük semtlerinden biridir, ancak büyümesi boyunca ‘ayrı bir şehir’ hissini korumayı da başarmıştır. Bunun bir kısmı muhtemelen Esenyurt’un farklı bir atmosferinin olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak topluluğun bir parçası olmak, aslında farklı olaylara ve cazibe merkezlerine ulaşabilmek anlamına gelir. Araç sorunları ortaya çıktığında bunu yapmak zordur ve arabanızda uğraşmanız gereken en yaygın şeylerden biri hidrolik direksiyon sistemidir. Esenyurt ‘da bulunan Ecrin Direksiyon işletmemizde size direksiyon arızalarınız için hizmet vermekteyiz.

Basitçe konuya inmek gerekirse. Temel olarak, direksiyon, aracınızın tekerleğini çevirmeyi kolaylaştırmak için hidrolik bir stil sistemi kullanır. Bu ön lastiklerde çok fazla ağırlık var ve bunları hidrolik direksiyon olmadan döndürmek zor olabilir. Eski bir model araç kullanan herkes bu gerçeği teyit edecektir. Aracınızın direksiyon sistemini eşit tutmak, bakımını yaptığınız sürece bunu yapmak zor değildir ve çoğu durumda temel sıvı bakımına gelir. Düşünmeye değer basit bir çözüm ve basit önleyici adımdır.

Mekanik, hidrolik direksiyon sisteminiz üzerinde çalışırken genellikle birkaç adım atar. Eski sıvı genellikle bozulmaya ve diğer sorunlara neden olabileceğinden genellikle sistemi yıkanır. Sistemi taze sıvı ile doldururlar ve daha sonra servo direksiyon pompasının gerektiği gibi çalıştığından emin olmak için iki kez kontrol ederler. Bu üç adım hidrolik direksiyon bakımının temelidir. Kulağa küçük gelse de, aracınızın yolu kullanma şekli üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Esenyurt ‘da hizmet veren Ecrin Direksiyon olarak direksiyon simidinizi çevirmekte zorlanıyorsanız, sizi işletmemize davet ediyoruz. Uzman ekibimiz sorununuzu çözmek için büyük bir gayret ile çalışacaktır. Esenyurt ve çevresindeki direksiyon tamircileri arasında hatrı sayılır bir fark ile müşteri memnuniyeti sağladığımız uzun süredir bilinmektedir. Müşterilerimiz tarafından taktir toplayan hizmet politikamız Esenyurt ‘da bir çok direksiyon tamircisine örnek teşkil etmiştir.

Ecrin Direksiyon olarak sizlere tüm direksiyon bakım ve onarımlarında yardımcı olabilir ve en güvenli şekilde direksiyonunuzu yenileyebilir aynı zamanda eski haline kavuşturabiliriz. Ustalarımızla aracınızın eski haline gelip gelmediğini kontrol edebilir, test sürüşleri yapabilir ve gönül rahatlığıyla aracınızı teslim alabilirsiniz. Hızlı ve doğru sonuç için direksiyon tamiri konusunda Esenyurt ‘da hizmet veren Ecrin Direksiyon ekibimize yani bizlere güvenebilirsiniz. Ecrin Direksiyon olarak Tecrübeli kadromuz ve işinde uzman ustalarımız sayesinde birinci sınıf onarım işlemlerini yaparak siz müşterilerimizi en memnun şekilde uğurluyoruz. Esenyurt şubemiz siz müşterilerimize direksiyon onarım ve bakım konusunda en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Back to top