Hemen Araİletişim

Blog

Latest Industry News

Zaman hepimiz için çok değerli! O yüzden en iyi servis için iletişime geç

Volkswagen-direksiyon-tamiri

Direksiyon Tamiri

Ecrin Direksiyon Revizyon Sistemleri

Karayollarında yolcu taşımaya elverişli, küçük, kendinden itimli, genellikle dört tekerlekli araç ve benzeri taşıtların geneline verilen isimdir. Otomobil olarak da adlandırılır.

Otomobiller, sadece bir yerden diğerine ulaşımımızı sağlamakla kalmazlar. Bir otomobil, size ulaşım özgürlüğü, sürüş keyfi, vizyon ve prestij de kazandırır. Otomobillerin çalışma prensibinden tasarımına, tarihinden yarışlarına kısacası her detayına ilgi duyan gerçek bir otomobil tutkunu olmak için ise mutlaka çok pahalı ve çok ender bulunan bir arabaya sahip olmanız gerekmez. On üçüncü yüzyılda üretilen otomobil hala en çok tüketilen araçlardan biridir.

Elektriklisinden bir çok türevine kadar yeni üretilen otomobil bulmak mümkündür bunların bir çoğu bizimde şahit olduğumuz teknolojik gelişmeler ile günümüze kadar gelmiştir.

Bir otomobili kendi komutlarımız dahilinde sürebilmek için vites, direksiyon, gaz ve fren pedalları gibi kontrol elemanlarına ihtiyacımız vardır. Bunların en büyük görevi üstleneni tabi kî direksiyondur.

Direksiyon araçlarımızı kontrol edebilmemiz için bize çeşitli manevra kabiliyetleri kazandırır. Bunları kullanarak aracımızı sağa ya da sola döndürebilir hareket halindeyken yön verebiliriz.

Direksiyonumuz bu kadar önemliyken onda meydana gelecek arızalarda oldukça önem arz etmektedir. Direksiyonumuzda oluşabilecek arızalardan en sık rastlananı genellikle direksiyon çevrilirken değişik seslerin gelmesi, direksiyonun sertleşmesi ve zor dönmesi, direksiyon boşluğunun oldukça artması gibi arızalardır. Bunun dışında ön düzen ayarlarının bozulmasından ötürü meydana gelen arızalar mevcuttur.

Ecrin Direksiyon olarak sizlere tüm direksiyon arızalarınızda yardımcı olabilir ve en güvenli şekilde direksiyonunuzu eski haline kavuşturabiliriz. Ustalarımızla aracınızın eski haline gelip gelmediğini kontrol edebilir ve gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz. Hızlı ve doğru sonuç için direksiyon tamiri konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve işinde uzman ustalarımız sayesinde birinci sınıf onarım işlemlerini yaparak siz müşterilerimizi en memnun şekilde uğurluyoruz.

Back to top